Facebook Twitter YouTube
Anna Hetman
Anna Hetman

Prezydent Miasta podsumowuje rok

Dokładnie rok temu, 8 grudnia 2014 r. Anna Hetman objęła stanowisko Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. Jak minął jej pierwszy rok w magistracie?

Dzień przed rocznicą objęcia prezydentury, 7 grudnia Prezydent Miasta podsumowała pierwszy rok swojej działalności podczas konferencji prasowej oraz popołudniowego spotkania z mieszkańcami, które odbyło się w ramach comiesięcznego cyklu "O mieście bez politykowania". W czasie spotkań omówiła zaawansowanie podjętych prac w zakresie m. in. inwestycji, gospodarki, projektów unijnych, oświaty, kultury i sportu, mieszkalnictwa, komunikacji z mieszkańcami, odniosła się do problemów, które pojawiały się w ciągu roku (tu: zwrot podatku od wyrobisk górniczych, czy zwrot subwencji oświatowej), wspomniała też o planach na przyszłość.

Wszystkich zainteresowanych tym, co dzieje się w mieście zapraszamy do zapoznania się z prezentacją podsumowującą pierwszy rok działalności Prezydent Anny Hetman. Podsumowanie  dostępne będzie również w najnowszym, grudniowym numerze gazety Jastrząb.