Facebook Twitter YouTube
Anna Hetman
Anna Hetman

Prezydent spotka się z mieszkańcami

Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój Anna Hetman zaprasza do udziału w kolejnym spotkaniu z serii „O mieście bez politykowania”.

Wszystkich zainteresowanych tematem zagospodarowaniem przestrzeni publicznej Jastrzębia-Zdroju, szczególnie terenu OWN, Alei Piłsudskiego oraz dzielnicy Zdrój zapraszamy 9 listopada o godzinie 17.00 do sali 129A Urzędu Miasta.

- To spotkanie będzie poświęcone naszym planom dotyczącym zagospodarowania ważnych dla miasta obszarów - OWNu, Alei oraz Zdroju. Z częstych rozmów z mieszkańcami na temat naszej miejskiej przestrzeni nasuwa się wiele wniosków m.in. taki, że w mieście bez centrum, jakim jest Jastrzębie, musimy położyć duży nacisk na dobre urządzenie przestrzeni, tak, by stała się przestrzenią publiczną z prawdziwego zdarzenia, by dawała pretekst do spotkań, ale też, by stała się wizytówką naszego miasta. Zależy mi, by przestrzeń w Jastrzębiu-Zdroju była przestrzenią spójną, funkcjonalną i cieszącą oko. - mówi Anna Hetman, Prezydent Miasta.

Poniedziałkowe spotkanie będzie czwartym z cyklu "O mieście bez politykowania". Podczas poprzednich spotkań pochylono się nad tematami tj. współpraca z organizacjami pozarządowymi, organizacja komunikacji miejskiej, a także lokalny program rewitalizacji.