Facebook Twitter YouTube
Anna Hetman
Anna Hetman

Stawiamy na edukację

Edukacja to najlepsza inwestycja. A miasto Jastrzębie-Zdrój chce inwestować w młodych. Podpisane porozumienie o współpracy z Wyższą Szkoła Bezpieczeństwa jest szansą dla tych jastrzębian, którzy myślą o psychologii w biznesie i zarządzaniu, negocjacjach biznesowych czy psychologii sytuacji kryzysowych.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu dostrzega potencjał tkwiący w mieszkańcach Jastrzębia-Zdroju. I to właśnie tutaj chcą otworzyć swoją filię. Początkowym zamysłem jest utworzenie kierunków studiów podyplomowych. Docelowo jednak w planach jest otworzenie filii, gdzie zaocznie będzie można studiować psychologię. A to dopiero początek planów, które będą realizowane na mocy podpisanego dzisiaj porozumienia.

„W naszym mieście coraz większym powodzeniem cieszą się klasy mundurowe i wiem, że młodzi ludzie chcieliby kontynuować naukę w tym kierunku również na dalszym etapie. Podpisane porozumienie o współpracy z Wyższą Szkoła Bezpieczeństwa jest szansą na zrealizowanie tych planów, na otworzenie kierunków związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem. I do tego będziemy dążyć w przyszłości” – wyjaśnia Anna Hetman.

Pierwsi studenci podyplomowi – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – będą mogli rozpocząć zajęcia już w kwietniu. Planujący związać swoją przyszłość z psychologią, wśród której warto wymienić chociażby psychologię w biznesie i zarządzaniu, psychologię negocjacji biznesowych czy psychologię sytuacji kryzysowych, będą mogli rozpocząć kształcenie wraz z rokiem akademickim 2018/2019.