Facebook Twitter YouTube
Anna Hetman
Anna Hetman

Ostatnie w tym roku rozmowy o mieście

Zzapraszam wszystkich zainteresowanych mieszkańców do udziału w ostatnim w tym roku spotkaniu z cyklu „O mieście bez politykowania”.

O potrzebie współpracy z mieszkańcami mówiłam wielokrotnie. Przez ostatnie dwa lata regularnie staralam się udowadniać, że ważna jest dla niej opinia jastrzębian.
Wielu mieszkańców miasta pyta mnie o możliwość spotkania i poruszenia w większym gronie nurtujących kwestii. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom zaraz po objęciu funkcji podjęłam decyzję o umożliwieniu mieszkańcom regularnych, comiesięcznych spotkań, w czasie których poruszane będą najistotniejsze dla miasta sprawy. Przez ostatnie dwa lata spotkania odbywały się, z małymi wyjątkami, w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.

W najbliższy poniedziałek (12 grudnia) w przedświątecznej atmosferze będę chciała spotkać się z Państwem ponownie, podziękować za dotychczasowy udział w spotkaniach, przedstawić plany na rok 2017 (m. in. powstanie rynku), omówić przygotowany projekt budżetu, a także podsumować prowadzone w ostatnim czasie konsultacje społeczne dotyczące inwestycji i w związku z tym przedstawić możliwości i plany związane ze stworzeniem w mieście systemu rowerów miejskich.

Zapraszam serdecznie - 12 grudnia o godzinie 17.00 w Sali Rady Miasta UM (129 A).

Zachęcam również do śledzenia strony www.jastrzebie.pl, a także miejskiego profilu na Facebooku, gdzie sukcesywnie pojawiać się będą informacje na temat dat i tematyki kolejnych, przyszłorocznych spotkań.

Serdecznie dziękuję wszystkim Państwu, którzy do tej pory korzystali z możliwości bezpośredniej rozmowy, przedstawiali swoje uwagi i pomysły dotyczące naszego miasta. Wasza pomoc i sugestie są niezwykle cenne. Jestem otwarta na wszelkie propozycje i chętnie wsłucham się w Wasz głos w przyszłości.