Facebook Twitter YouTube
Anna Hetman
Anna Hetman

Bez politykowania o inwestycjach

Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców do udziału w pierwszym po wakacyjnej przerwie spotkaniu z serii „O mieście bez politykowania”.

Wszyscy doskonale wiemy, że potrzeby naszego miasta są spore, a budżet miasta mniejszy niż w poprzednich latach. Dlatego zależy mi na tym, by na bieżąco informować Państwa o naszych planach w zakresie inwestycji i pytać Was o zdanie. Zachęcam więc do wzięcia udziału w spotkaniu i zapoznaniu się z naszymi planami w tym zakresie.  W chwili obecnej jesteśmy na etapie planowania budżetu na rok 2017, chętnie więc zapoznamy się z Państwa głosem, sugestiami i uwagami.

Spotkanie odbędzie się 3 października o godzinie 17.00 do sali 129A Urzędu Miasta i będzie miało charakter konsultacyjny.

Każdy z obecnych na spotkaniu mieszkańców miasta będzie mógł oddać swój głos na inwestycję ogólnomiejska zaplanowaną na rok 2017. Inwestycja wskazywana najczęściej, podczas spotkania oraz w czasie konsultacji zamieszczonych na miejskim platformie konsultacyjnej w ostatnim dniu września będzie realizowana w pierwszej kolejności.

W czasie spotkania poinformuję Państwa także o planach inwestycjach na 2017 r.

Zapraszam!