Facebook Twitter YouTube
Anna Hetman
Anna Hetman

Prezydent kontynuuje rozmowy o przestrzeni

W najbliższy poniedziałek, 11 stycznia, o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie dla mieszkańców w ramach cyklu "O mieście bez politykowania". Prezydent Miasta Anna Hetman kontynuować będzie temat zagospodarowania przestrzeni miejskiej.

Podczas spotkania Prezydent Miasta wraz z architektami przestawi zainteresowanym mieszkańcom przygotowaną koncepcję zagospodarowania Al. Jana Pawła II, Al. Piłsudskiego oraz Zdroju.


- Z rozmów jastrzębianami na temat naszej miejskiej przestrzeni wynika jeden konkretny wniosek - że w mieście bez centrum, jakim jest Jastrzębie, musimy położyć duży nacisk na dobre urządzenie przestrzeni, tak, by stała się przestrzenią publiczną z prawdziwego zdarzenia, by dawała pretekst do spotkań, ale też, by stała się wizytówką naszego miasta – jednym słowem, by była spójna, funkcjonalna i cieszyła oko. Prezentując Państwu wypracowaną we współpracy z architektami koncepcjęzagospodarowania głównych alei w mieście oraz pomysły na zorganizowanie przestrzeni do spotkań stawiamy kolejny, mały krok przybliżający nas do „dokończenia” miasta. – mówi Anna Hetman, Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój.


Spotkanie jak co miesiąc odbędzie się w sali Rady Miasta (129A).